Ви знаходитесь на тестовій версії сайту, основний сайт за посиланням https://old.bisbank.com.ua/

Комплаєнс і корпоративна етика

BISBANK прагне дотримуватися високого рівня  корпоративних цінностей  та усвідомлює, що Клієнти та Партнери банку очікують чесного, справедливого і неупередженого виконання посадовими особами банку своїх функціональних обов’язків. Для цього ми постійно вдосконалюємося, підвищуємо рівень нашого сервісу та якість продуктів.

Корпоративні цінності банку ґрунтуються на загальнолюдських цінностях і професійних вимогах, що пред´являються до кожного працівника банку.

Наші цінності
Професіоналізм

гідний рівень надання банківських послуг, здатність швидко освоювати і застосовувати в роботі нові знання і технології, відповідальність і добросовісне виконання своїх обов’язків

Активність

ініціативність, оперативне реагування на зміну кон’юнктури фінансового ринку

Ефективність

збільшення темпів зростання якісних і кількісних показників діяльності кожного працівника і всього банку в цілому, оптимальне використання ресурсів, точність і своєчасність ухвалення рішень, чітке дотримання трудової дисципліни

Стабільність

аргументоване планування з урахуванням ризиків, сучасні технології і методи роботи

Безкомпромісне управління ризиками

стратегія управління ризиками і якісні показники успіху мають для нас особливе значення

Простота і зручність банківського обслуговування

банківські процеси одночасно ефективні і надійні, оскільки забезпечують максимально короткий шлях від доручення до виконання і індивідуальний підхід до кожного клієнта. Обслуговування в Банку побудоване так, щоб негайно відповідати на потреби клієнтів

Прихильність, увага і турбота

ми виправдовуємо очікування завдяки своєму уважному і індивідуальному відношенню, яке виходить за рамки простих банківських операцій. Ми прагнемо бути не лише компетентним партнером у банківській справі, але і надійним помічником і консультантом клієнта з усіх супутніх питань

Соціальна відповідальність

дотримання норм чинного законодавства України, внутрішніх нормативних документів банку, створення оптимальних умов праці і відпочинку, корпоративна культура, соціальна захищеність працівників

  • Дотримання законодавства
  • Фінансовий моніторинг

Ми хочемо бути упевнені в тому, що всі послуги надаються з дотриманням основ професійної етики і виконуються згідно з найвищими стандартами якості.


Управління конфліктами інтересів
Антикорупційна діяльність
Повідомлення про неприйнятну поведінку / порушення в діяльності
Управління комплаєнс-ризиками

ШАНОВНІ КЛІЄНТИ, ДІЛОВІ ПАРТНЕРИ ТА ПРАЦІВНИКИ АТ «БАНК ІНВЕСТИЦІЙ ТА ЗАОЩАДЖЕНЬ»!

АТ «БАНК ІНВЕСТИЦІЙ ТА ЗАОЩАДЖЕНЬ», як суб’єкт первинного фінансового моніторингу, здійснює заходи із запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення (надалі – ПВК/ФТ).

З метою виконання вимог законодавства та внутрішніх документів з питань ПВК/ФТ, просимо клієнтів, ділових партерів та працівників банку повідомляти про випадки:

  • порушення або недотримання працівниками банку законодавства у сфері ПВК/ФТ;
  • здійснення (підготовки до здійснення) фінансових операцій, які направлені на легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення.

Про порушення у сфері ПВК/ФТ можливо повідомити банк як анонімно, так і із зазначенням авторства.

Повідомлення про порушення у сфері ПВК/ФТ розглядають лише працівник, відповідальний за проведення фінансового моніторингу в банку, та Голова Правління.

Банк гарантує особі, яка повідомить про випадки порушень у сфері ПВК/ФТ, конфіденційність та захист від будь-яких переслідувань.

Кожне повідомлення про порушення буде належним чином опрацьоване Банком та, якщо в повідомлені буде зазначений його автор та його контактні данні, буде надана відповідь про результати розгляду повідомлення.

З повагою, АТ «БАНК ІНВЕСТИЦІЙ ТА ЗАОЩАДЖЕНЬ»!


Повідомлення про порушення можливо здійснити у один із способів:
У разі надсилання анонімного письмового повідомлення про порушення, яке пов’язане із здійсненням фінансової операції, таке повідомлення має містити наступні реквізити:
Отримайте індивідуальну пропозицію від Бізбанк

Шукаєте банк, який відповідає особливим потребам вашого бізнесу? Залиште свої контакти, і ми знайдемо рішення, 
яке підходить саме вам.


    Якщо звернення оформлюється з метою реалізації прав за ЗУ «Про звернення громадян», то воно повинно містити всі дані згідно до закону.