єВідновлення

Грошова допомога від державної програми єВідновлення доступна з карткою від BISBANK.

Отримати пропозицію
Як отримати картку
Крок
Замовте зустріч зі спеціалістом у відділенні BISBANK
Для цього можете скористатися номером 0800503005
Крок
Завітайте до відділення BISBANK з документами
Перелік необхідних документів Вам повідомлять при замовленні зустрічі
Крок
Відкрийте рахунок та отримайте карту
Як тільки рахунок буде активовано, ми надішлемо вам повідомлення
Крок
Перейдіть у додаток BIS24
Тепер ваша картка доступна не тільки у фізичному варіанті, але й онлайн
Платіжні сервіси
Програма CASH BACK

Повертаємо відсотки з ваших щоденних покупок.

Інтернет-банкінг з BISBANK

Здійснюйте банківські операції коли, де і як вам зручно, а головне без відвідування відділень BISBANK.

Поширені питання
Хто може отримати грошову допомогу?
  • Право на виплату мають громадяни віком від 18 років, які подали заявку через застосунок Дія згідно з постановою Кабінету Міністрів України №381 від 21.04.2023 та змінами до неї.).
  • Допомогу можуть отримати громадяни України, які є власниками або співвласниками пошкодженого житла (за умови згоди інших співвласників). Права власності (всі частки власності) на об’єкт нерухомого майна мають бути внесені в Державний реєстр речових прав на нерухоме майно (ДРРП).
  • У першу чергу виплати отримають учасники бойових дій, сім’ї загиблих військовослужбовців, мобілізовані українці, багатодітні сім’ї, люди з інвалідністю І та ІІ груп, а також батьки-вихователі дитячого будинку сімейного типу, прийомні батьки, патронатні вихователі, опікуни/піклувальники, діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування.
  • Не можуть претендувати на виплату люди, які перебувають під санкціями або мають судимість за злочини проти національної безпеки. А також їхні спадкоємці.
Яку суму коштів виплачує держава?
  • Сума грошової допомоги визначається індивідуально та залежить від складності пошкоджень.
  • Спеціальна комісія від місцевої влади огляне житло і встановить суму допомоги.
На що саме держава виплачує кошти?
  • Кошти надаються, якщо житло:
  • Пошкоджене внаслідок бойових дій після 24 лютого 2022 року
  •  Розміщене на неокупованій території, де не ведуться активні бойові дії
  •  Підлягає відновленню
  •  Не було відремонтоване самостійно
  • За отримані кошти можна відновити квартиру, будинок або інше житлове приміщення, наприклад, кімнату в гуртожитку
Чи встановлюються обмеження на користування коштами на рахунку єПідтримка?

Ні, наразі обмеження відсутні. Дозволені будь-які безготівкові розрахунки у торговельній мережі та мережі Internet за товари та послуги; перекази; зняття готівки.

Як можна витратити отримані кошти?
  • Кошти можна витратити виключно на придбання будівельних матеріалів та замовлення ремонтних послуг.
  • Список учасників, в яких можна придбати будівельні матеріали та послуги, представлений на сайті послуги https://erecovery.diia.gov.ua/. Учасники можуть доєднатись до програми шляхом подання заяви-приєднання на порталі Дія за посиланням https://diia.gov.ua/services/priyednatisya-do-yevidnovlennya-yak-biznes
  • Будь-які інші товари, крім визначених Постановою КМУ № 381 від 21 квітня 2023 року, придбати за ці кошти не можна. З картки єВідновлення можна оплатити будівельні роботи, які здійснюють партнери-учасники програми. Якщо ви одночасно купуєте будівельні матеріали та товари, які не підпадають під компенсацію, потрібно робити дві окремі покупки та сплатити за ці товари з власних коштів.
Коли можна використовувати отримані кошти?

Гроші потрібно використати протягом 12 місяців з дня їх отримання. Після цієї дати залишок коштів автоматично повертається до держбюджету.

Як отримати грошову допомогу?

1. Перш за все необхідно подати інформаційне повідомлення про пошкоджене майно. Це можна зробити на порталі чи в застосунку Дія, а також через ЦНАП або нотаріуса. Якщо цього не було зроблено раніше.
2. Після цього необхідно оформити картку єВідновлення від БІЗБАНКу. Це можна зробити у відділенні банку. А також під час подання заяви у застосунку Дія.
3. Далі потрібно подати заяву для отримання виплати у застосунку Дія. Відкрийте Послуги — єВідновлення — Подати заяву про виплату. Оберіть картку від БІЗБАНКу для нарахувань.
4. Якщо ти не єдиний власник нерухомості, маєш отримати згоду від співвласника(ів), що саме ти будеш отримувати компенсацію. Адже кошти на ремонт може отримати лише хтось один із власників. Згоду можна надати через застосунок Дія, запит на згоду буде надіслано під час оформлення заяви на послугу єВідновлення. Також згоду можна надати офлайн, вибравши відповідну опцію в застосунку.
5. Після цього місцева влада надішле комісію, яка проведе обстеження пошкодженого майна, зафіксує руйнування та визначить суму компенсації.
6. Після перевірки рішення внесуть до Реєстру пошкодженого та зруйнованого майна.
Потім надійде підтвердження та кошти на спеціалізовану картку єВідновлення від БІЗБАНКу. Їх можна витратити лише на будівельні матеріали чи послуги підрядників, які є учасниками програми єВідновлення. Перелік цих компаній у твоєму регіоні можна подивитись на сайті єВідновлення https://erecovery.diia.gov.ua/

Чи є обмеження для отримання коштів?
  • Програма єВідновлення розрахована лише на громадян, житло яких було пошкоджене. Якщо житло знищено повністю і його неможливо відновити, необхідно подати заявку на програму житлових сертифікатів.
  • У програмі не можуть брати участь власники житла, яке знаходиться у зоні бойових дій або на тимчасово окупованих територіях.
  • Програма розрахована на допомогу тим громадянам, які не мали можливості відновити житло власними силами. Власники, які вже повністю відновили свої домівки, що постраждали внаслідок бойових дій, не можуть отримати грошову допомогу в межах впровадження цього етапу проєкту єВідновлення. Вони зможуть отримати виплати після січня 2024 року.
    Якщо було усунено частину збитків, то є можливість отримати грошову допомогу на ремонт збитків, які ще не усунуті.
  • Неможливо отримати виплату, якщо житло знаходиться у багатоповерховому будинку, де постраждали і не були відремонтовані місця загального користування. Наприклад, дах чи під’їзд. У такому разі ремонт будинку централізовано проводить орган місцевого самоврядування.
  • Умови картки:
    – Кошти від держави надаються на ремонт пошкодженого житла
    – Кошти можна витратити виключно на придбання будівельних матеріалів та замовлення ремонтних послуг.
    – Кошти, не витрачені протягом 12 місяців, буде повернуто до державного бюджету і картка буде автоматично закрита банком.
  • Такі операції, як самостійне поповнення, перекази коштів, зняття готівки та оплата інших категорій товарів, неможливі.
Інформація про систему гарантування вкладів фізичних осіб

Дізнайтеся про систему гарантування вкладів фізичних осіб та переконайтеся, що ваші фінансові заощадження знаходяться у надійних руках перейшовши за посиланням

Рекомендації щодо інформаційної безпеки
  • Ознайомтеся з нашою політикою інформаційної безпеки, системами СДО, мобільними платіжними засобами та корисними порадами щодо захисту від фішингу і втрати платіжних карток для безпечних фінансових операцій за посиланням
Звернення громадян

Маєте питання чи потребуєте допомоги? Звертайтеся до нас, ми завжди готові допомогти та відповісти на ваші запитання за посиланням

Попередження
  1. Банку забороняється вимагати від Клієнта придбання будь-яких товарів чи послуг від банку або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання послуги.
  2. Умови договору розміщені на сайті Банку в розділі «Документи та тарифи».
  3. Банк не має права вносити зміни до укладених з клієнтами договорів в односторонньому порядку, якщо інше не встановлено договором або законом.
  4. Клієнт має право відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації.
  5. Підписанням Заяви на приєднання до Договору, Клієнт беззастережно підтверджує, що на момент укладення Договору Клієнт ознайомився з повним текстом Договору з додатками (в тому числі Тарифами), повністю зрозумів його зміст та погоджується зі всіма умовами Договору та Тарифами, що є чинними на дату укладання цього Договору, а також ознайомлений з іншою інформацією, яка перелічена в п.2. ст. 12 Закону України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг», в тому числі.
  6. Відповідно до умов Положення про інформаційне забезпечення фінансовими установами споживачів щодо надання послуг споживчого кредитування, затвердженого постановою Правління Національного банку України від 05 жовтня 2021 року № 100.
    Споживач має право після припинення дії договору про надання банківської послуги, включно у зв’язку із завершенням строку дії, розірванням або виконанням такого договору, звернутися до банку із запитом на інформацію (довідку), що стосується виконання сторонами своїх зобов’язань, установлених договором, включаючи інформацію (довідку) про відсутність заборгованості та виконання зобов’язань клієнта за договором у повному обсязі, яку банк надає у формі паперового або електронного документа (за вибором клієнта) протягом п’яти робочих днів із дня отримання банком такого запиту.
Отримайте індивідуальну пропозицію від BISBANK
Залиште свої контакти, а ми знайдемо рішення, 
які підходять саме вашим потребам.


    Якщо звернення оформлюється з метою реалізації прав за ЗУ «Про звернення громадян», то воно повинно містити всі дані згідно до закону.