Сторінка Compliance – Bisbank

АТ "БАНК ІНВЕСТИЦІЙ ТА ЗАОЩАДЖЕНЬ" прагне дотримуватися високого рівня  корпоративних цінностей  та усвідомлює, що Клієнти та Партнери Банку очікують чесного, справедливого і неупередженого виконання посадовими особами Банку своїх функціональних обов’язків. Для цього ми постійно вдосконалюємося, підвищуємо рівень нашого сервісу та якість продуктів.

Ми хочемо бути упевнені в тому, що всі послуги надаються з дотриманням основ професійної етики і виконуються згідно з найвищими стандартами якості. Саме для цього,   в Банку працює відділ комплаєнс – контролю.

Якщо Вам відомі факти неналежної поведінки наших працівників, що може зашкодити інтересам Банку та його репутації, Ви можете проінформувати нас про це, направивши відповідне повідомлення.

Кожне повідомлення обов’язково буде перевірено. Звертаємо Вашу увагу, що передбачена можливість анонімного повідомлення, однак, якщо Ви залишите свої контактні дані, ми повідомимо Вам результати перевірки.

З Вашою допомогою ми зможемо поліпшити якість послуг та створити такі умови, за яких окремі інтереси посадових осіб Банку, їх ділові та інші зв’язки не зможуть скомпрометувати процедуру прийняття рішень та завдати шкоди репутації Банку.

Надіслати повідомлення ви можете на електронну адресу Відділу комплаєнс – контролю -  compliance@bisbank.com.ua.

Просимо дотримуватись наступних рекомендацій, та Ваше повідомлення неодмінно буде розглянуто:

  • 1. Повідомлення обов’язково повинно містити назву відділення, відділу, управління чи іншого структурного підрозділу Банку, а також П.І.Б. та посаду особи, дії якої, на Вашу думку, є неналежними; потрібно також зазначити дату інциденту.
  • 2. Необхідно зазначити тему повідомлення та обґрунтувати неналежність виконання посадовою особою Банку своїх обов’язків, а також, за можливості, надати докази.
  • 3. Слід зазначити, чи є ви співробітником Банку або пов’язані іншими діловими відносинами (клієнти, контрагенти, партнери Банку).
  • 4. Повідомлення, написані з метою вирішення особистих конфліктів із посадовими особами Банку, розглядатися не будуть.