Кредит під заставу нерухомості

Потрібні значні кошти тут і зараз?
Кредит до 5 000 000 грн під заставу нерухомості уже чекає на вас у БІЗБАНК.

Умови кредитування
Валюта кредитування

Гривня

Тип кредиту

споживчий кредит

Розмір кредиту

від 100 000 грн до 5 000 000 грн, але не більше 70% від ринкової вартості нерухомості

Термін кредиту

від 1 до 10 років

Відсоткова ставка

21,0% річних

Разова комісія

1,99% від суми кредиту

Щомісячна комісія

відсутня

Забезпечення

квартира, будинок (в т.ч. земельна ділянка),  нежитлові приміщення

Страхування

страхування нерухомості – 0,3% від оціночної вартості нерухомості,

страхування позичальника від нещасних випадків – 0,6% від суми кредиту

Орієнтовна реальна річна процентна ставка

від 26,09% до 104,90%

*Вимоги до клієнтів та пакет документів для оформлення кредиту запитуйте у менеджера БІЗБАНК.

Попередження для Клієнтів

Попередження про можливі наслідки для клієнта в разі користування послугою з надання споживчого кредиту, забезпеченого майном/майновими правами

Попередження 1: Клієнт повертає суму кредиту, сплачує проценти, комісії, інші платежі за користування кредитом відповідно до умов договору про споживчий кредит та вимог законодавства України – зобов’язання припиняється виконанням, проведеним належним чином згідно ст. 599 ЦК України.

Попередження 2: Дострокове повернення споживчого кредиту відбувається в повному обсязі в будь-який час та без додаткової плати, пов’язаної з достроковим поверненням або збільшення суми періодичних платежів на його погашення, при цьому клієнт сплачує проценти за користування кредитом та вартість усіх послуг, пов’язаних з обслуговуванням та погашенням кредиту, за період фактичного користування кредитом – зобов’язання припиняється виконанням, проведеним належним чином згідно ст. 599 ЦК України.

Попередження 3: Банку забороняється вимагати від клієнта придбання будь-яких товарів чи послуг від банку або спорідненої чи пов’язаної з ним особи, як обов’язкову умову надання цих послуг (крім надання пакета банківських послуг) – заборона встановлена підпунктом 10 пункту 17 Положення про інформаційне забезпечення банками клієнтів щодо банківських та інших фінансових послуг, затвердженого Постановою Правління НБУ  28.11.2019 №141.

Попередження 4: Банк не має права вносити зміни до укладених з клієнтами договорів в односторонньому порядку, якщо інше не встановлено договором або законом – заборона встановлена підпунктом 10 пункту 17 Положення про інформаційне забезпечення банками клієнтів щодо банківських та інших фінансових послуг, затвердженого Постановою Правління НБУ  28.11.2019 №141.

Попередження 5: Клієнт може відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації, зателефонувавши за телефоном +38 (044) 207-70-32 (цілодобово для дзвінків із-за кордону); 0 800 50 30 05 (безкоштовно для дзвінків на території України) – право клієнта передбачено підпунктом 10 пункту 17 Положення про інформаційне забезпечення банками клієнтів щодо банківських та інших фінансових послуг, затвердженого Постановою Правління НБУ  28.11.2019 №141.

Попередження 6: При невиконання клієнтом обов’язків за договором – банк, відповідно до умов укладеного договору та діючого законодавства, має право вимагати відшкодування завданих збитків у вигляді неустойки (штраф, пеня), що передбачено  ст. 9 ЗУ «Про споживче кредитування», ст. 549 ЦК України:

1) у разі порушення клієнтом зобов’язань з повернення споживчого кредиту та/або процентів за користування споживчим кредитом та/або інших платежів за договором (боргових зобов’язань) банк має право нарахувати, а клієнт сплатити штраф в розмірі згідно з тарифами та пеню в розмірі подвійної облікової ставки Національного банку України, що діяла у період, за який сплачується пеня, але не більше 15 (п’ятнадцяти) відсотків суми простроченого платежу. Пеня нараховується, виходячи з фактичної кількості днів у місяці та році. Сукупна сума неустойки (штраф, пеня) та інших платежів, що підлягають сплаті клієнтом за порушення виконання його зобов’язань на підставі договору про споживчий кредит, не може перевищувати половини суми, одержаної клієнтом за таким договором, і не може бути збільшена за домовленістю сторін.

2) у випадку невиконання або неналежного виконання клієнтом умов договору про споживчий кредит, він зобов’язаний відшкодувати банку заподіяні збитки. Завдані банку збитки клієнт зобов’язується відшкодувати в повному обсязі понад неустойку, пеню і несе відповідальність за їх відшкодування всім належним йому майном.

3) інші заходи, що застосовуються банком за невиконання умов договору про споживчий кредит:

– банк має право у визначених договором про споживчий кредит випадках вимагати дострокового погашення зобов’язань за кредитом та відшкодування збитків, завданих йому порушенням виконання зобов’язань;

– банк має право на передачу інформації до Бюро кредитних історій / Кредитного реєстру НБУ та формування негативної кредитної історії, що може враховуватися банком під час прийняття рішення щодо надання кредиту в майбутньому;

– банк має право здійснювати дебетовий переказ коштів за згодою клієнта (договірне списання) з його поточних рахунків (в національній та/або іноземній валюті), що відкриті або які будуть відкриті в банку в майбутньому, на користь банку для сплати заборгованості за кредитом, відшкодування збитків, або здійснення інших платежів, передбачених договором про споживчий кредит;

– банк (а у разі залучення, новий кредитор або колекторська компанія) зобов’язаний здійснювати фіксування кожної безпосередньої взаємодії з питань врегулювання простроченої заборгованості (у разі виникнення) зі клієнтом, його близькими особами, представником, спадкоємцем, поручителем, майновим поручителем або третіми особами, взаємодія з якими передбачена договором та які надали згоду на таку взаємодію, за допомогою відео- та/або звукозаписувального технічного засобу, та попередити зазначених осіб про таке фіксування.

4) Банк має право вимагати, щоб Клієнт, який прострочив виконання грошового зобов’язання, сплатив суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми, якщо інший розмір процентів не встановлений договором або законом, відповідно до положень ч.2 ст. 625 ЦК України.

Попередження 8: Банк має право відступити право вимоги за договором про споживчий кредит новому кредитору або залучити колекторську компанію до врегулювання простроченої заборгованості клієнта, що передбачено ст. 18 ЗУ «Про споживче кредитування», ст. 512 ЦК України.

Попередження 9: Клієнт має право після припинення дії договору про надання споживчого кредиту, включно у зв’язку із завершенням строку дії, розірванням або виконанням такого договору, звернутися до банку з запитом інформації (довідки), що стосується виконання сторонами своїх зобов’язань, встановлених договором, уключаючи інформацію (довідку) про відсутність заборгованості та виконання зобов’язань клієнта за договором у повному обсязі, яку банк надає у формі паперового або електронного документа (за вибором споживача) протягом п’яти робочих днів з дня отримання банком такого запиту, що передбачено підпунктом 18 пункту 17 Положення про інформаційне забезпечення банками клієнтів щодо банківських та інших фінансових послуг, затвердженого Постановою Правління НБУ  28.11.2019 №141.

Попередження 10: При невиконання клієнтом обов’язків за договором – банк вправі задовольнити свою вимогу щодо погашення заборгованості за кредитом за рахунок переданого в забезпечення майна (іпотеку/заставу) як в позасудовому порядку так і судовому порядку, що передбачено чинним законодавством України, зокрема ст.ст. 33, 36-38 ЗУ «Про іпотеку» (щодо нерухомого майна) та ст. ст. 24, 26 ЗУ «Про забезпечення вимог кредиторів та реєстрацію обтяжень» (щодо рухомого майна).

Попередження 11: У разі повного погашення заборгованості клієнта за кредитним договором, закінчення строку дії іпотечного договору (договору застави) або реалізації предмета іпотеки (предмету застави) відповідно до ЗУ “Про іпотеку” (ЗУ «Про забезпечення вимог кредиторів та реєстрацію обтяжень») – іпотека (застава) майна припиняється.

Попередження 12: Іпотекодавець (Заставодавець) зобов’язаний вживати за власні кошти всіх необхідних заходів для належного збереження переданого в іпотеку (заставу) майна, якщо інше не встановлено Законом чи Договором, та негайно на вимогу банку забезпечити йому фізичний доступ до предмету забезпечення відповідно до вимог ст. 587 ЦК України та в т.ч. ст.10 ЗУ «Про іпотеку».

Попередження 13: Клієнт має право відмовитись від договору про споживчий кредит  (забезпеченням виконання зобов’язань за яким є рухоме майно)  протягом 14 календарних днів з дня укладення договору про споживчий кредит – клієнт зобов’язаний повернути банку грошові кошти, сплатити відсотки за період з дня одержання коштів до дня їх повернення за процентною ставкою, встановленою кредитним договором, та вчиняє інші дії, передбачені договором, що передбачено – ч. 3 ст. 15 ЗУ «Про споживче кредитування».

Попередження 14:  Право клієнта на відмову від кредитного договору не застосовується у зв’язку з нотаріальним посвідченням іпотечного договору, який укладається для забезпечення виконання зобов’язань за кредитним договором – вимоги ст. 15 ЗУ «Про споживче кредитування».

Попередження 15:  У період дії в Україні воєнного, надзвичайного стану та у тридцятиденний строк після його припинення або скасування у разі прострочення позичальником виконання грошового зобов’язання за договором, відповідно до якого позичальнику було надано кредит (позику) банком або іншим кредитодавцем (позикодавцем), позичальник звільняється від відповідальності, визначеної статтею 625 цього Кодексу, а також від обов’язку сплати на користь кредитодавця (позикодавця) неустойки (штрафу, пені) за таке прострочення. Установити, що неустойка (штраф, пеня) та інші платежі, сплата яких передбачена відповідними договорами, нараховані включно з 24 лютого 2022 року за прострочення виконання (невиконання, часткове виконання) за такими договорами, підлягають списанню кредитодавцем (позикодавцем) – вимоги п. 18 ПРИКІНЦЕВИХ ТА ПЕРЕХІДНИХ ПОЛОЖЕНЬ ЦК України.

Поширені питання
Як погашати кредит?
  • Через операційну касу Банку – безкоштовно;
  • Через систему дистанційного обслуговування – безкоштовно;
  • Через термінали самообслуговування – комісія 0,5% від суми платежу + 5 грн;
  • Переказ коштів з інших банків – згідно тарифів банків.
Які основні вимоги до отримувача кредиту?
  • Вік – від 21 року на дату укладання Кредитного договору та до 65 років (на дату закінчення строку кредиту).
  • Наявність постійного місця роботи та загального трудового стажу не менше 12 місяців для найманих працівників; здійснення/ведення підприємницької діяльності не менше 12 місяців для фізичних осіб – підприємців та самозайнятих осіб.
  • Трудовий стаж на останньому місці роботи для найманих працівників повинен бути не менше 6 (шести) місяців.
  • Відсутність простроченої заборгованості по іншим кредитам та позитивна кредитна історія.
Які документи потрібні для отримання кредиту?
  • Паспорт громадянина України або ID-картка;
  • Реєстраційний номер облікової картки платника податків у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків. (документ, виданий органом державної податкової служби);
  • Для громадян, що зареєстровані на окупованій території – Довідка внутрішньо переміщеної особ;
  • Для найманих працівників – довідка про отримані доходи за останні 6 місяців.
    Для фізичних осіб-підприємців/самозайнятих осіб — Податкова декларація за період не менше ніж 12 місяців та довідка про рух коштів на поточних рахунках за останні 6 місяців.

Документи на нерухомість (квартиру /земельну ділянку/  нежитлове приміщення):

  • Правовстановлюючі документи на нерухомість (свідоцтво на право власності, свідоцтво на право на спадщину, нотаріально посвідчені договір міни, договір дарування, договір купівлі-продажу та ін.);
  • Витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності;
  • Технічний паспорт на квартиру або нежитлове приміщення;
  • Звіт СОД про оцінку вартості нерухомості;
  • Довідку про зареєстрованих в квартирі/будинку осіб (для житлової нерухомості).
  • Інші документи на вимогу Банку.
Які наслідки прострочення виконання та/або невиконання зобов’язань за договором про споживчий кредит?
  • Пеня – За повне або часткове прострочення повернення Кредиту та/або сплати процентів за користування Кредитом, Позичальник зобов’язаний сплатити Банку пеню у розмірі подвійної облікової ставки Національного банку України, що діяла у період, за який стягується пеня, від простроченої суми за кожний день прострочення, але не більше 15 (п’ятнадцяти) відсотків суми простроченого платежу. Пеня нараховується, виходячи з фактичної кількості днів у місяці та році.
  • Штраф – У разі невиконання Позичальником будь якого з зобов’язань за Договором, що не відносяться до повернення суми Кредиту та сплати процентів, Позичальник на вимогу Банку сплачує штраф у розмірі 5 000,00 (П’ ять тисяч) гривень. При триваючому порушенні Позичальником виконання зобов’язань Банк має право вимагати від Позичальника сплати штрафу за кожний місяць в якому відбулось невиконання такого зобов’язання.
  • Позичальник зобов’язаний сплатити Банку проценти у розмірі, що становлять 29 % річних від суми простроченого Кредиту за весь час прострочення.

Сукупна сума неустойки (штраф, пеня) та інших платежів, що підлягають сплаті споживачем за порушення виконання його зобов’язань на підставі договору про споживчий кредит, не може перевищувати половини суми, одержаної споживачем за таким договором, і не може бути збільшена за домовленістю сторін.

Отримайте індивідуальну пропозицію від Бізбанк

Шукаєте банк, який відповідає особливим потребам вашого бізнесу? Залиште свої контакти, і ми знайдемо рішення, 
яке підходить саме вам.


    Якщо звернення оформлюється з метою реалізації прав за ЗУ «Про звернення громадян», то воно повинно містити всі дані згідно до закону.

    Кредит під заставу нерухомості – швидке рішення для фінансових потреб

    Це один з найбільш надійних способів отримання великих сум грошей. Завдяки використанню вашої власності як забезпечення, ви можете отримати вигідні умови та доступ до великих кредитних ліній. У BISBANK цей процес є простим та швидким, а умови кредитування максимально прозорі.

    Умови кредитування

    Позику можна оформити на суму до 5 000 000 грн, що дозволяє покрити великі фінансові витрати. Основні параметри включають:

    1. Сума кредиту – від 100 000 грн до 5 000 000 грн, але не більше 70% від ринкової вартості нерухомості.
    2. Термін кредиту – від 1 до 10 років.
    3. Відсоткова ставка – 21% річних.
    4. Комісія разова – 1,99% від суми кредиту, щомісячна комісія відсутня.

    Ці умови дають змогу клієнтам скористатися кредитом та швидко розв’язати фінансові проблеми.

    Яке майно можна використовувати як заставу?

    Ви можете оформити позику, використовуючи різні види застави:

    • кредит під заставу будинку;
    • кредит під заставу землі;
    • кредит під заставу квартири;
    • кредит під заставу житла.

    Також доступні альтернативні варіанти фінансування, наприклад, кредит під заставу авто. Це зручне рішення для тих, хто бажає отримати позику без необхідності використовувати нерухомість як забезпечення.

    Це робить варіант кредитування доступним для широкого кола клієнтів, адже можна вибрати зручний тип нерухомості. Усі майнові об’єкти повинні відповідати вимогам банку щодо оцінки вартості, що гарантує можливість отримати необхідну суму кредиту.

    Страхування та оцінка

    Для оформлення позики необхідно оформити страхування. Існують два основних види:

    1. Страхування нерухомості – 0,3% від оцінювальної вартості.
    2. Страхування позичальника від нещасних випадків – 0,6% від суми кредиту.

    Банк також надає послугу оцінки майна за ціною від 3900 грн, що дозволяє точно визначити вартість вашої власності та забезпечити максимально вигідні умови для кредитування.

    Оформлення кредиту

    Процес отримання позики максимально спрощений і доступний:

    1. Заповніть заявку на сайті банку.
    2. Очікуйте рішення в найкоротші терміни.
    3. Отримайте платіж на ваш рахунок або готівкою.

    Це дозволяє оперативно розв’язати фінансові питання без зайвих затримок.

    Які документи потрібні?

    Для отримання позики необхідно надати певний пакет документів, щоб банк міг оцінити вашу платоспроможність.

    Основні документи:

    1. Паспорт громадянина України або ID-картка.
    2. Реєстраційний номер облікової картки платника податків.

    Додаткові документи:

    1. Для громадян, що зареєстровані на окупованій території – довідка внутрішньо переміщеної особи.
    2. Для фізичної особи – довідка про отримані доходи за останні 3 місяці (з місця основної роботи та/або з місця роботи за сумісництвом та/або з Пенсійного фонду).
    3. Для фізичної особи-підприємця – квартальні звіти про прибутки підприємця за останній звітний період, а також довідка про рух коштів на поточному рахунку за останні 6 місяців.

    Цей пакет документів дозволяє здійснити оцінку та прийняти рішення про надання позики.

    Ризики та відповідальність

    Важливо пам’ятати про можливі ризики при оформленні позики під заставу. У разі непогашення кредиту банк може звернутися до суду та вимагати повернення заборгованості через заставу майна. Тому обов’язково переконайтесь, що зможете своєчасно виконати умови договору.

    Переваги кредитування

    Ключові пріоритети отримати іпотеку саме в нас це:

    1. Гнучкі умови – можливість отримати суму до 5 000 000 грн на термін до 10 років.
    2. Прозорість – відсутність щомісячних комісій і мінімум документів.
    3. Швидке схвалення – завдяки автоматизованій обробці заявок рішення приймається оперативно.
    4. Мінімум комісій – разова комісія 1,99% і відсутність щомісячних витрат.

    Крім того, якщо ви шукаєте альтернативний спосіб отримання фінансування, зверніть увагу на кредит під заставу депозиту. Це дозволяє отримати кошти без необхідності продавати або використовувати інше майно в якості застави.

    Взяти кредит під заставу нерухомості в BISBANK – це вигідно, прозоро та зручно.

    + Читати все