Сторінка “Банківські гарантії” -MSB – Bisbank

ЕЛЕКТРОННА БАНКІВСЬКА ГАРАНТІЯ І ГАРАНТІЯ ВИКОНАННЯ ДОГОВОРУ

НАДАЄМО ФІНАНСОВУ ГАРАНТІЮ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДОГОВОРУ ПРО ВРЕГУЛЮВАННЯ НЕБАЛАНСІВ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ ДЛЯ НЕК «УКРЕНЕРГО» ТА ФІНАНСОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДОГОВОРУ ТРАНСПОРТУВАННЯ ПРИРОДНОГО ГАЗУ ДЛЯ ТОВ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ" (ТОВ "ОПЕРАТОР ГТС УКРАЇНИ", ТОВ "ОГТСУ", АТ "УКРТРАНСГАЗ").

Консультації щодо оформлення +38(067) 468 57 69, +38(050) 390 01 39, +38(044) 578 29 95

 

АТ "БАНК ІНВЕСТИЦІЙ ТА ЗАОЩАДЖЕНЬ" пропонує Вам послугу швидкого і зручного оформлення банківських гарантій в електронній формі відповідно до Закону України "Про публічні закупівлі" та вимог замовників. Ви маєте можливість отримати електронну банківську гарантію (ЕБГ) для тендера PROZORRO на всіх акредитованих електронних торговельних майданчиках: Zakupki.prom.ua, dzo.com.ua (Держзакупівлі.Онлайн), SmartTender.biz, ПриватМаркет, E-tender, Public Bid та інших. Також Ви можете легко перевірити справжність банківських гарантій АТ "БАНК ІНВЕСТИЦІЙ ТА ЗАОЩАДЖЕНЬ" на сайті Міністерства юстиції України.

У лютому 2018 року банк отримав національний рейтинг надійності uaAA та можливість видачі гарантій для тендерів ПАТ "Укргазвидобування".

Електронна банківська гарантія на тендер Prozorro та гарантія виконання договору часто прописуються Замовниками в документації конкурсних торгів в якості фінансового забезпечення виконання учасниками тендеру своїх зобов'язань в разі перемоги на торгах і укладення контракту. Наші співробітники мають багаторічний досвід роботи з видачі забезпечення тендерної пропозиції у вигляді банківської гарантії для різних замовників. Звертаючись до нас, Ви отримуєте кваліфіковану консультацію щодо нюансів оформлення фінансової гарантії і допомогу в підготовці документів.

Банківські гарантії АТ "БАНК ІНВЕСТИЦІЙ ТА ЗАОЩАДЖЕНЬ" без будь-яких обмежень приймаються при проведенні електронних закупівель органів виконавчої влади України, найбільших державних і приватних компаній, серед яких - міністерства і відомства, ПАТ "Укргазвидобування", ПАТ «Укрзалізниця» та його структурні підрозділи, НАЕК «Енергоатом», НЕК «Укренерго», ПАТ «Укртрансгаз, ДП «Укргідроенерго», служби автомобільних доріг, енергетичні компанії, НБУ, СБУ, морські порти, департаменти обласних адміністрацій, комунальні підприємства по всій території України.

БАНКІВСЬКА ГАРАНТІЯ ТУРОПЕРАТОРА І ТУРАГЕНТА

АТ "БАНК ІНВЕСТИЦІЙ ТА ЗАОЩАДЖЕНЬ" пропонує Вам послугу швидкого і зручного оформлення фінансової гарантії туристичного оператора та туристичного агента згідно Закону України "Про туризм" та вимог Державного агентства з туризму та курортів України. Туристична гарантія видається з метою забезпечення прав і законних інтересів громадян - споживачів туристичних послуг у разі банкрутства або визнання туристичної компанії або турагента неплатоспроможними.

Банківська гарантія туроператора і турагентства є необхідною умовою роботи компанії в туристичному бізнесі. Наші співробітники мають багаторічний досвід роботи в сфері видачі туристичних гарантій банку. Як правило, підготовка документів для отримання гарантії турфірми займає менше 1 години, отримати банківську гарантію туроператора можна в Києві та по всій Україні. Не потрібно звертатися до посередників - оформляйте гарантію відразу в надійному банку.

Партнерами банку являються такі відомі туристичні компанії, як TUI, Join UP!, Mouzenidis Travel, IT-Tour, Артекс 94 та багато інших турфірм.

  • Банківська гарантія за 2 години
  • Без застави, депозиту та відкриття рахунку
  • Мінімум документів (без нотаріуса)
  • Гарантію по всій Україні
  • Спрощена процедура оформлення

Електронні банківські гарантії АТ “БАНК ІНВЕСТИЦІЙ ТА ЗАОЩАДЖЕНЬ” на тендер Prozorro можна використовувати на всіх електронних торговельних майданчиках: Zakupki.prom.ua, dzo (Держзакупівлі.Онлайн dzo.com.ua), SmartTender.biz, ПриватМаркет (КБ Приватбанк), E-tender, Public Bid та інших. Ви маєте можливість легко перевірити справжність гарантій на сайті Міністерства юстиції України. Отримати банківську гарантію тендерного забезпечення без застави та депозиту в 2017 році Ви можете в Києві і по всій території України. Надаємо гарантії державним установам та комунальним підприємствам.

Тарифи на послуги за документарними операціями для суб’єктів господарювання

 

Акредитив – це форма безготівкових розрахунків, згідно умов якої Клієнт-заявник акредитива (Покупець) доручає Банку виконати платіж Бенефіціару (Постачальнику) за товари, виконані роботи або надані послуги за умови своєчасного надання Бенефіціаром документів, що підтверджують відвантаження товарів або надання послуг.

Пропонуємо Вам скористатись наступними послугами Банку щодо здійснення розрахунків за допомогою акредитивів:

- Відкриття та обслуговування акредитивів в іноземній та національній валютах

- Авізування акредитивів в іноземній та національній валютах

 

Тарифи на послуги за документарними операціями для суб’єктів господарювання

Консультації щодо оформлення електронних тендерних гарантій для Prozorro та туристичних гарантій туроператора і турагентства:

м. Київ, вул. Мельникова, 83-Д

Контактна особа

Олександра Романенко

 

Новини банку