BankID – Bisbank

АТ «БАНК ІНВЕСТИЦІЙ ТА ЗАОЩАДЖЕНЬ» підключився до системи BankID НБУ. Саме завдяки цьому сервісу дистанційної верифікації Клієнтів через Банк, дає можливість ідентифікувати Клієнта на інтернет-ресурсі онлайн під час реєстрації або замовлення послуг. Сервіс дозволяє віддалено, без необхідності особистого візиту, підтвердити особу людини, використовуючи дані, що зберігаються в Банку. Система BankID НБУ створена для того, щоб громадяни мали зручний та безпечний доступ до державних, фінансових, комерційних та інших послуг, що надаються дистанційно та потребують ідентифікації. Використання системи BankID НБУ на порталах державних та громадських організацій з метою отримання адміністративних послуг означає, що Клієнт дає згоду на передачу персональної інформації, яку Клієнт надав раніше Банку, установі, на порталі якої проходить реєстрація. Система BankID НБУ надає можливість передати персональні дані Клієнта від Банку до Абонента – надавача послуг (який надає послугу з використанням цих даних). Тобто відбувається електронна дистанційна ідентифікація через систему.

Хто може скористатись BankID НБУ спільно з АТ «БАНК ІНВЕСТИЦІЙ ТА ЗАОЩАДЖЕНЬ»:

  • Фізичні особи, які є Клієнтами Банку та мають відкритий діючий рахунок.

Як скористатись BankID НБУ спільно з АТ «БАНК ІНВЕСТИЦІЙ ТА ЗАОЩАДЖЕНЬ»:

1. Необхідно обрати послугу безпосередньо на сайті порталу послуг по абоненту системи який вже приєднаний до BankID НБУ  (перелік ) та обрати ідентифікуватись/авторизуватись/ввійти за допомогою BankID НБУ;

2. На сторінці BankID НБУ обрати АТ «БАНК ІНВЕСТИЦІЙ ТА ЗАОЩАДЖЕНЬ» для ідентифікації;

3. У вікні, що відкрилося, необхідно ввести фінансовий номер телефону, номер платіжної картки та строк дії картки, ввести пароль із СМС повідомлення, який надійде відразу на Ваш фінансовий номер телефону. Натиснути «Підтвердити».

Під час авторизації за допомогою BankID НБУ Клієнт надає згоду на передачу персональної інформації, яку раніше надав Банку. Після успішної перевірки зазначених даних Ви будете ідентифіковані на порталі послуг.

Плата за передавання та/або отримання ідентифікаційних даних клієнта у БІЗ Банку відсутня. Деталі тут.

Дані, які можуть бути передані Банком (в зашифрованому вигляді) при ініціюванні Клієнтом способу ідентифікації за допомогою сервісу BankID НБУ:
- ПІБ;
- стать;
- дата народження;
- ідентифікаційний номер платника податків (РНОКПП);
- паспортні дані;
- адреса реєстрації;
- номер телефона;

- e-mail адреса;

Кінцевий перелік даних, які будуть передані надавачу послуг визначається індивідуально, безпосередньо надавачем послуг. Система BankID НБУ має високий ступінь захисту. Інформація, що передається повністю захищена. Плата за передавання ідентифікаційних даних Клієнта у  АТ «БАНК ІНВЕСТИЦІЙ ТА ЗАОЩАДЖЕНЬ» відсутня.

Загальна інформація для ознайомлення споживачів фінансових послуг.