Програма CASH BACK – Bisbank

   Актуальні категорії, розмір CASHBACK для ТП Бізешка:


Транспорт (20,0% – при розрахунку кредитними коштами / 10,0%  – при розрахунку власними коштами)

Подорожуй з комфортом та отримуй вигоду від повсякденних поїздок оплачуючи громадський транспорт, таксі або оренду автомобілів карткою BISBANK


 

Кафе та ресторани (1,0% – при розрахунку кредитними коштами / 0,75%  – при розрахунку власними коштами)

Смакуй улюблені страви та отримуй бонуси – кешбек за розрахунки у кафе та ресторанах. З кешбеком від БІЗБАНК твої обіди та вечері стають ще приємнішими!


 

Продукти (0,75% – при розрахунку кредитними коштами / 0,5%  – при розрахунку власними коштами)

Зроби свої щоденні покупки ще вигіднішими з кешбеком від БІЗБАНК! Заощаджуй на кожній покупці та отримуй додаткові бонуси!


 

Детальніше про кредитну картку “BISeшка”

Вітаємо Вас на сторінці програми “Cashback”! БІЗБАНК пропонує Вам новий спосіб зекономити гроші та отримувати додаткові вигоди – це програма “Cashback”. Ця програма призначена спеціально для Вас, наших шановних клієнтів, як прояв нашої подяки за вашу довіру та вірність. З “Cashback” Ви можете отримувати частину коштів, які Ви витратили, повертаючи собі гроші на ваш рахунок за користування платіжними картками Банку, які приймають участь у програмі. Користуючись послугою “Cashback” Ви можете:

-Економити гроші на щоденних покупках та платежах.

-Отримувати винагороду за використання наших банківських послуг.

-Насолоджуватися додатковими перевагами від БІЗБАНКу.

Розраховуйтесь платіжними картками Банку вже сьогодні та подивіться, як ваші витрати можуть приносити вам користь. Це легко та зручно. Докладна інформацію щодо умов та переваг програми “Cashback”:

 

Новини банку