картка є-Підтримка – Bisbank

Картка єПідтримка – це картка для зарахування державної допомоги. Відкриття та обслуговування рахунку здійснюється безкоштовно.

Для того, щоб отримувати грошові виплати від держави на картку єПідтримка BIS Банку – необхідно в додатку Дія перейти в меню «Послуги», натиснути «єПідтримка», обрати БАНК ІНВЕСТИЦІЙ ТА ЗАОЩАДЖЕНЬ та виконати підказки у додатку.

 

Хто може отримати картку єПідтримка?

  • Діючі клієнти Банку, які мають хоч один діючий продукт у Банку.

Чи буде доступною картка єПідтримка в мобільному додатку BIS24?

  • Так, після відкриття рахунку єПідтримка картка з’явиться в додатку BIS24 та будуть доступні всі операції в Інтернет банкінгу.

Чи встановлюються обмеження на користування коштами на рахунку єПідтримка?

  • Ні, наразі обмеження відсутні. Дозволені будь-які безготівкові розрахунки у торговельній мережі та мережі Internet за товари та послуги; перекази; зняття готівки.

Чи можливе поповнення картки єПідтримка?

  • На картку єПідтримка зараховується виключно допомога за рахунок коштів державного бюджету. Поповнення картки будь-яким способом не передбачене

Віртуальна картка єПідтримка:

  • отримання виплати грошової допомоги від держави
  • безпечні розрахунки карткою (Apple Pay, Google Pay)
  • доступні перекази та зняття готівки в банкоматах, касах
  • можливість відкрити додаткову картку Visa Classic (фізичну, з наявністю пластику)

 

 

Попередження для Клієнтів:

1. Банку забороняється вимагати від Клієнта придбання будь-яких товарів чи послуг від банку або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання послуги.

2. Банк не має права вносити зміни до укладених з клієнтами договорів в односторонньому порядку, якщо інше не встановлено договором або законом.

3.Клієнт має право відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації.

4. Підписанням Заяви-Анкети на приєднання до Договору, Клієнт беззастережно підтверджує, що на момент укладення Договору Клієнт ознайомився з повним текстом Договору з додатками (в тому числі Тарифами), повністю зрозумів його зміст та погоджується зі всіма умовами Договору та Тарифами, що є чинними на дату укладання цього Договору, а також ознайомлений з іншою інформацією, яка перелічена в п.2. ст. 12 Закону України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг», в тому числі щодо наступного.

Отримати персональну пропозицію