Особливості картки (Private Banking – Преміальна карта «Platinum») – Bisbank

7 причин мати платіжну картку  Visa Platinum:

 1. Безпека!

Преміальна банківська платіжна картка Visa Platinum випускається з мікропроцесором (чіпом), який функціонує як мінікомп’ютер, що забезпечує високий рівень захусту особистих даних клієнта та коштів на рахунку.

 1. Вигода!

Вартість обслуговування компенсується знижками та акційними пропозиціями, що надаються міжнародною платіжною системою VISA та її партнерами по всьому світу.

Світ привілеїв від VISA  – www.visapremium.com

 1. Спокій!

Міжнародна Медична та інформаційна підтримка подорожуючим, страхування життя та здоров’я під час подорожей, сервіси «Захисту покупок» та  «Продовжена гарантія», допоможуть зберегти спокій у будь-якій ситуації.

 1. Зручність!

Оформлюючи пакет послуг Platinum VIP, ви отримуєте можливість безкоштовного зняття коштів за кордоном, обрати валюту рахунку (UAH, USD, EUR), VIP обслуговування у Банку, доступ до VIP- залів за допомогою Програми LoungeKey

 1. Привілеї!

Поєднання привілеїв, що надаються платіжною системою, з власними розробками Банку робить банківську платіжну картку  Visa Platinum особливою на українському ринку.

 1. Престиж!

Банківська платіжна картка  Visa Platinum –  це безперечний та впізнаваний в усьому світі символ особливого статуса.

 

Ексклюзивні послуги для власників карток Visa Platinum від міжнародної платіжної системи VISA:

 • Глобальна служба підтримки по всьому світу (Visa Global Customer Assistance service) з питань блокування втрачених або вкрадених банківських платіжних карток, у разі втрати або крадіжки картки за кордоном екстреної видачі готівкових грошових коштів і/ або екстреної заміни банківської платіжної картки;
 • Екстрена допомога під час подорожей, яка включає : надання цілодобової консультативної допомоги по телефону; підтримка з медичних питань; надання довідкової інформації з юридичних питань;
 • Знижки і спеціальні пропозиції в країні і за кордоном в кращих магазинах, ресторанах, готелях і інших точках обслуговування, повний перелік яких можна знайти на сайті https://www.visa.com.ua
 • Доступ до VIP залів аеропортів за допомогою Програми LoungeKey

Ваші переваги

 • Преміальна картка VISA Platinum із чипом та безконтактною технологією;
 • VIP обслуговування у Банку
 • Безкоштовне зняття готівки за кордоном
 • Валюта рахунку на вибір – UAH, USD, EUR
 • Можливість оформити додаткові картки Platinum із чіпом на своє ім’я або на ім’я довірених осіб.
 • Цілодобовий контроль стану рахунку за допомогою сервісу «GSM-Банкінг»

 

Попередження для Клієнтів:
1. Банку забороняється вимагати від Клієнта придбання будь-яких товарів чи послуг від банку або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання послуги.
2. Банк не має права вносити зміни до укладених з клієнтами договорів в односторонньому порядку, якщо інше не встановлено договором або законом.
3. Клієнт має право відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації.
4. Підписанням Заяви-Анкети на приєднання до Договору, Клієнт беззастережно підтверджує, що на момент укладення Договору Клієнт ознайомився з повним текстом Договору з додатками (в тому числі Тарифами), повністю зрозумів його зміст та погоджується зі всіма умовами Договору та Тарифами, що є чинними на дату укладання цього Договору, а також ознайомлений з іншою інформацією, яка перелічена в п.2. ст. 12 Закону України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг», в тому числі щодо наступного.

Отримати персональну пропозицію


Новини банку