Шановні клієнти!

Раді Вам повідомити що з нагоди Дня народження Банку ми підготували цікаві пропозиції для всіх клієнтів на будь-який смак!
 • Фізичним особам
 • Юридичним особам

Депозитна акція до Дня народження Банку

ДЕПОЗИТНА АКЦІЯ з нагоди Дня народження Банку для фізичних осіб – клієнтів АТ «БАНК ІНВЕСТИЦІЙ ТА ЗАОЩАДЖЕНЬ»

Клієнт, який звернувся до відділення Банку у період проведення Акції з наміром оформлення нового або переоформлення існуючого вкладу, термін якого закінчився, на умовах вкладів «Прибутковий», та/або «Прибутковий (з поповненням)», та/або «Стабільний», та/або «Стабільний (з поповненням)» у національній валюті, стає Учасником Акції та має право отримати гарантовану надбавку до процентної ставки за депозитом, розмір якої вказується під захисним покриттям скретч-картки.

Основні умови акції:

 • термін дії акції продовжено до 15.11.2021р;
 • депозити, що беруть участь в акції: «Прибутковий», «Прибутковий (з поповненням)», «Стабільний», «Стабільний (з поповненням)» у гривні;
 • термін депозиту: від 180 до 555 днів;
 • розмір процентної ставки за депозитом: діюча процентна ставка за відповідним видом депозиту, що збільшується на розмір надбавки, зазначеній під захисним покриттям скретч-картки;
 • можливі розміри надбавок:
  0,25%+0,16%
  0,50%+0,16%
  1,00%+0,16%
 • якщо депозит відкрито на умовах автоматичної лонгації, надбавка застосовується лише на перший термін розміщення депозиту.

Офіційні правила депозитної Акції до Дня народження Банку

 

З 09.08.2021 по 31.08.2021 року, привабливі умови по кредитам для юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців клієнтів малого та середнього бізнесу.

З 09.08.2021 по 16.09.2021 року буде діяти спеціальний тариф в рамках Тарифного пакету «Вигідний» для обслуговування юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців клієнтів малого та середнього бізнесу.

Безготівкове перерахування коштів за межі банку в іноземній валюті (OUR)

Переказ коштів в іноземних валютах з використанням «Visa B2B Connect» у розмірі 16 дол. США (за платіж) із сплатою в гривні за курсом НБУ на дату проведення переказу.