Внутрішньодержавні платіжні системи – Bisbank

Внутрішньодержавні платіжні системи

АТ «БАНК ІНВЕСТИЦІЙ ТА ЗАОЩАДЖЕНЬ» є учасником Внутрішньодержавних платіжних систем:

Національна платіжна система «Український платіжний простір»

Платіжна організація: Національний банк України

Місцезнаходження: 01601, Україна, м Київ, вул. Інститутська, 9

www.prostir.gov.ua

Тел.: (044) 527-39-58; (044) 527-39-89

«City24»

Платіжна організація: ТОВ «ФК ФЕНІКС»

Місцезнаходження: 01042, м. Київ, пров. Новопечерський, буд. 5

info@swift-garant.com.ua

Тел.: (073) 505-57-57; (099)  505-57-57; (096)  505-57-57

«FlashPay»

Платіжна організація: ПАО «Банк Фамільний»

Місцезнаходження: 03039, Київ, Голосіївський пр-т, 26а

support@fbank.com.ua.

Тел.: (044) 257-20-14

«PAYPONG»

Платіжна організація: ТОВ «Європейська Платіжна Система»
Місцезнаходження: 03124, Київ, бульвар Івана Лепсе (Вацлава Гавела), буд. 4

help@paypong.ua

Тел.: (098) 337-36-77

«Фінансовий світ»

Платіжна організація: ТОВ «Українська платіжна система»

Місцезнаходження: 04080, м. Київ, вул. Межигірська, 82а, корп. Б, офіс 309

kanina.ievgeniia@easypay.ua

Тел.: (044) 206-85-70

Види послуг

Як учасник перелічених ВПС, Банк надає наступні види послуг:

• переказ коштів від фізичної особи (резидента) на користь юридичної особи (резидента) та фізичної особи-підприємця (резидента) із зарахуванням суми переказу на її рахунок, відкритий у будь-якому банку України;

• переказ коштів від фізичної особи (резидента) на користь фізичної особи (резидента), із зарахуванням суми переказу на її рахунок, відкритий у будь-якому банку України;

• переказ коштів від фізичної особи (резидента) на користь фізичної особи (резидента), з метою зарахування на рахунок отримувача або видачі йому у готівковій формі, в межах території України. Ініціатор та отримувач можуть бути однією і тією ж особою;

• переказ коштів із застосуванням електронного платіжного засобу.

Перед тим, як ініціювати переказ, уважно ознайомтесь з переліком та умовами надання послуг відповідної Внутрішньодержавної платіжної систем, викладеними на сайтах систем переказів та  викладеними у Публічній пропозиції на укладання договору про переказ коштів (Публічної оферти) з яким можна ознайомитись за посиланнями:

З найменуванням отримувачів можна ознайомитись за посиланням.

Дані послуги можна отримати в терміналах самообслуговування за посиланням.

Види послуг:

Безготівкове перерахування Платниками – фізичними особами та ФОП коштів в національній валюті України на рахунки Постачальників для оплати товарів/робіт/послуг, а також для оплати обов’язкових платежів та зборів, на погашення кредитів, виданих банками та іншими кредитним установами, для зарахування коштів на поточні та депозитні рахунки в банках, здійснення страхових платежів, благодійних внесків та таке інше, а також на рахунки інших фізичних осіб та суб’єктів господарювання.

Порядок (умови) здійснення переказу:
Переказ коштів відбувається у відповідності з Правилами роботи ВНУТРІШНЬОДЕРЖАВНОЇ ПЛАТІЖНОЇ СИСТЕМИ, викладеній на екрані платіжного терміналу, сайту чи мобільному додатку або за допомогою документу на переказ коштів, наданого платником касовому працівнику учасника Платіжної системи, якщо платник має намір здійснити платіж у касі.

Строк зарахування коштів отримувачам:

Обмін даними з основною кількістю постачальників послуг відбувається в режимі реального часу. Якщо постачальник послуги підтримує оплату в режимі моментального доступу (оператори мобільного зв'язку, інтернет-провайдери, послуги зв'язку), то зарахування на особовий рахунок (номер договору, тощо), буде проведено протягом декількох хвилин після оплати. Взаємодія з іншими постачальниками відбувається в індивідуально узгодженому режимі - постачальнику послуги направляється відповідне повідомлення після кожного успішного платежу, або інформація передається на наступний робочий день у вигляді реєстру за попередню добу. Як правило, платіж надходить на рахунок компанії-постачальника послуги не пізніше, ніж на третій банківський день після проведення оплати. Перекази грошових коштів та перекази постачальникам житлово-комунальних послуг або іншим кінцевим отримувачам здійснюється у строки, передбачені договірними відносинами між Банком та контрагентами з урахуванням умов статті 8 Закону України "Про платіжні системи та переказ коштів в Україні" № 2346-III від 05.04.2001 р.

З найменуванням отримувачів можна ознайомитись за посиланням(файл найменування отримувачів).

 Вартість послуг:

Тарифи (комісійна винагорода) на переказ коштів залежать від конкретного Торговця чи Провайдера, а також від суми операції. З розміром комісійної винагороди за здійснення конкретної операції, платник може ознайомитися до її ініціювання, після заповнення всіх параметрів переказу в платіжній системі.

Дані послуги можна отримати в терміналах самообслуговування за посиланням.

 Вирішення спорів між усіма учасниками та усіма користувачами системи переказів коштів та системи розрахунків відбувається шляхом переговорів між сторонами. У випадку, якщо сторони не зможуть врегулювати спірні питання шляхом переговорів, такі спори передаються Сторонами на вирішення компетентного суду, відповідно до вимог чинного в Україні законодавства.

Клієнтська підтримка здійснюється за номерами гарячої лінії: 0 800 50 30 05 та 044 207 70 32 цілодобово, без вихідних та обідньої перерви. Вартість дзвінків на номери 0 800 50 30 05 та 044 207 70 32 — згідно тарифів оператора зв’язку.

Переказ коштів здійснюється виключно в національній валюті України (гривні).

Курси обміну валют:

https://www.bisbank.com.ua/#MoneyCard