Щодо здійснення валютно-обмінних операцій – Bisbank

Шановні клієнти!

Нагадуємо, що всі валютно-обмінні операції здійснюються з додержанням вимог Постанови Правління Національного банку України 24.02.2022 року м. Київ № 18 «Про роботу банківської системи в період запровадження воєнного стану» (далі - Постанова №18).

Банком здійснюються наступні валютно-обмінні операції:

1) купівля у фізичних осіб - резидентів і нерезидентів готівки іноземної валюти за готівкові кошти в гривні;

2) продаж фізичним особам - резидентам і нерезидентам готівки іноземної валюти за готівкові кошти в гривні;

3) обмін фізичним особам - резидентам і нерезидентам готівки іноземної валюти однієї іноземної держави на готівку іноземної валюти іншої іноземної держави.

Водночас, нагадуємо що у пункті 3 Постанови № 18 для банків установлено заборону на видачу в Україні готівкових коштів у гривнях з рахунку клієнта в національній валюті в обсязі, що перевищує 100 000 гривень у день (без урахування комісії банку). Також у пункті 5 Постанови № 18 встановлена заборона на видачу в Україні готівкових коштів в іноземній валюті з рахунку клієнта в іноземній валюті, що перевищує в еквіваленті 100 000 гривень у день (без урахування комісії банку).

За довідковою інформацією звертайтесь до Контакт-центру АТ «БАНК ІНВЕСТИЦІЙ ТА ЗАОЩАДЖЕНЬ» за телефоном: 0-800-503-005 (цілодобово) або у відділення Банку.

Всі новини