ДО УВАГИ КЛІЄНТІВ, ЩО ОФОРМЛЮЮТЬ БАНКІВСЬКІ ГАРАНТІІ ДЛЯ УЧАСТІ У ТЕНДЕРАХ АТ «УКРТРАНСГАЗ» – Bisbank

Офіційна позиція ПАТ «БАНК ІНВЕСТИЦІЙ ТА ЗАОЩАДЖЕНЬ»:

04.09.2018 р. на офіційному сайті АТ «Укртрансгаз», в Орієнтовному переліку надійних вітчизняних банківських установ розміщено інформацію про те, що «Компанії Групи Нафтогаз не приймають банківські гарантії від ПАТ «БАНК ІНВЕСТИЦІЙ ТА ЗАОЩАДЖЕНЬ» (код банку 380281), зважаючи на неналежне виконання банком умов наданих гарантій.
ПАТ «БАНК ІНВЕСТИЦІЙ ТА ЗАОЩАДЖЕНЬ» не погоджується з таким висновком, вважає його неаргументованим та безпідставним.
ПАТ «БАНК ІНВЕСТИЦІЙ ТА ЗАОЩАДЖЕНЬ» у своїй діяльності суворо дотримується діючого законодавства України, при цьому вимога Бенефіціара - АТ «Укртрансгаз» (однієї з компаній групи «Нафтогаз») не містила правових підстав для її задоволення та виплати суми гарантії на користь Бенефіціара - АТ «Укртрансгаз, а тому ПАТ «БАНК ІНВЕСТИЦІЙ ТА ЗАОЩАДЖЕНЬ» обґрунтовано відмовив в її задоволенні, посилаючись на норми законодавства.
На цей час АТ «Укртрансгаз» не зверталося до Банку з приводу незгоди з отриманою відмовою, також відсутня інформація щодо оскарження до суду відмови Гаранта у виплаті гарантії.
З огляду на вищезазначене, вважаємо, що висновок про неналежне виконання Банком умов наданих гарантій та не приймання банківських гарантій від ПАТ «БАНК ІНВЕСТИЦІЙ ТА ЗАОЩАДЖЕНЬ» «Компаніями Групи Нафтогаз» є необдуманим, упередженим та таким, що негативно впливає на репутацію Банка.
ПАТ «БАНК ІНВЕСТИЦІЙ ТА ЗАОЩАДЖЕНЬ» з повагою відноситься до діяльності АТ «Укртрансгаз», як впливового учасника ринку газопостачання, вважає, що у своїй діяльності АТ «Укртрансгаз» дотримується принципу обдуманості та зваженості своїх рішень, а тому сподівається, що з метою уникнення непорозумінь, АТ «Укртрансгаз» змінить своє рішення відносно ПАТ «БАНК ІНВЕСТИЦІЙ ТА ЗАОЩАДЖЕНЬ» та поновить подальшу співпрацю.

Всі новини